MALONOGOMETNA LIGA OPĆINE SAPNA

Medijski pokrovitelj SapnaOnLine
  SapnaOnLine Počelo 2. kolo

Danas je utakmicom između MNK Sapna i MNK Vitinica počelo 2. kolo malonogometne lige. Bila je to odlična utakmica u kojoj je sapna pokazala kako se vraća u utakmicu. Oni su ...

nakon prvog poluvremena gubili sa 1:0, onda su u drugom poluvremenu gubili i sa 3:0. Tada se igrači Sapne dižu i postižu dva brza gola za 3:2.

Vitinica, koja je nakon olako izgubljena 3 boda u prvom kolu protiv MNK Mupy, i to bez borbe, u ovom je susretu pokazala kako se i na njih treba računati kao na ozbiljnu ekipu. Nakon dva primljena gola ponovno dižu razliku na plus 2.

Rezultat je sa još dva pogotka na 4:4 postavio Anel Bećirović koji je sa današnja 4 pogotka zajedno sa Halilović Mirsadom na čelu liste strijelaca.

Bila je ovo odlična utakmica i do kraja neizvjesna a Sapnjaci su 4. pogodak postigli na samom kraju utakmice.

U drugoj utakmici su se susreli Mladi ljiljani iz Zaseoka i MNK Nezuk. Utakmica u kojoj su Zaseočani dominirali završena je minimalnim rezultatom u njihovu korist. U tečnoj igri bilo je mnoštvo prilika ali nijedna akcija nije rezultirala kvalitetnim šutom, sve do polovine drugog poluvremena kada je i postignut pobjedonosni pogodak. Treba istaći i nešto grublju igru.

Sa utakmice MNK Mladi ljiljani - MNK Nezuk

Liga se nastavlja već sutra kada su na programu utakmice Medžlis IZ - Gradina u 18:00h i Žule komerc - Rile promet u 19:00h.

Najava narednog kola

Takmičenje u malonogometnoj ligi općine Sapna je odigravanjem 13. kola završeno. Prvak lige je ekipa Žule komerc iz Goduša, koja je ostavila i najjači utisak.

Prvih 6 ekipa će učestvovati na Bajramskom turniru u Sapni.