SapnaOnLine

 
 
Ovdje ste:: O SAPNI Vijesti iz Sapne Pisci u Vitinici

Posljednje novosti

  • Pause
  • Previous
  • Next
1/10
 
 
 
 

Pisci u Vitinici

Ispis

Pisci u Vitinici20.05.2009. godine, u okviru međunarodne manifestacije Susreti književnika „Vezeni most“, školu u Vitinici je posjetio pjesnički karavan u čijem sastavu su bili: Atif Kujundžić, najbolji dječiji pisac u 2008.godini (nagrada Društva pisaca BiH), Mehmed Đedović...

 

 

književnik za djecu i odrasle, i Benjamin Isović, književnik, publicista i kantautor (sin legendarnog Safeta Isovića). Učenici Vitiničke škole su imali priliku da čuju stihove ovih autora, ali i priliku da se druže i saznaju nešto o njima samima i njihovim životnim iskustvima. Druženje je bilo izuzetno, opušteno i  raspjevano. Atmosferi je naročito doprinijela gitara i pjesma koja se satima razlijegala prostorijama škole. Bila je to odlična prilika da i naši učenici pokažu svoje umijeće i umjetničke sklonosti.

Pisci su počašćeni prigodnim i simpatičnim programom, pjesmom, literalnim radovima naših učenika a iznad svega  radošću i srećom u čast ove neobične i drage posjete.

U znak uzajamne zahvalnosti pisci su školskoj biblioteci poklonili svoje knjige, a i mi smo njima poklonili časopise  škole i zbirku  pjesama Ni hiljadu riječi nije dosta, zbirka učenički radova.

 

www.os-vitinica.com

 
 
 
 

Najčitanije u zadnjih 30 dana

Ko je tu?

Nijedno
 
 
 
 
nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack woolrich outlet online piumini woolrich outlet moncler outlet online moncler outlet piumini moncler outlet moncler outlet online peuterey outlet online peuterey outlet cheap oil paintings pop canvas art