Ovdje ste:: Sport Fudbal u Sapni Sloga - Sloga 3:2

Sloga - Sloga 3:2

Ispis
Između dva prvenstvena kola, OFK Sloga je danas u prijateljskoj pripremnoj utakmici dočekala ekipu Sloge iz Tojšića, člana Druge ferealne lige grupa Sjever.

U izjednačenoj igri, u kojoj su se gosti pokazali jačima u srednjem redu, imali više loptu u svom posjedu i parzrelih šansi, podbjedu je ipak slavila sapanjska ekipa sa 3:2.

Golove za domaći tim su postigli Husejnović i Terzić, a treći gol je autogol gostiju. Prvo su poveli gosti iz gužve, kada je sa pet metara makazicama gostujući napadač zatresao mrežu nemoćnog Mustafića. Potom je u drugom poluvremenu poravnao Husejnović a prednost domaćima donio u 70. minuti Terzić. Gosti su potom smanjili a onda postigli i autogol.

Igrlalo se po kiši, ali u solidnim uslovima za igru, bez grubih startova, osim faula nad Omerovićem u ranoj fazi utakmice.