SapnaOnLine

 
 
Ovdje ste:: Sport Fudbal Turnir prosvjetnih radnika u Gradačcu, Sapna 3.
 
 

Turnir prosvjetnih radnika u Gradačcu, Sapna 3.

Ispis
U organizaciji Drštva nastavnika tjelesnog i zdravstvenog odgoja TK, u Gradačcu su održana sportska nadmetanja u povodu Dana učitelja.


U muškoj konkurenciji je odigran turnir u malom fudbalu u sportskoj dvorani Skenderija, a žene su odigrale turnir u odbojci. U obje konkurencije je orgainzirano takmičenje u navlačenju konopca. Naše ekipe su ostvarile solidne rezultate.

U konkurenciji muškaraca, naša ekipa je pobjedom nad Živinicama od 5:1 zauzela 3. mjesto u malom fudbalu, a žene su bile 2. u natezanju konopca.

Turnir u malom fudbalu zasjenilo je 'švercanje' igrača u pojedinim ekipama za koje su nastupale hodže, konobari, studenti, samostalni privrednici pa je bačena mrlja na organizaciju što je izazvalo vidno nezadovoljstvo, posebno naše ekipe.

Da podsjetimo, naša ekipa je bila prošlogodišnji pobjednik a u ovogodišnjem finalu turnira u malom fudbalu sastale su se ekipe Kalesije i Tuzle.

FOTOGRAFIJE


 
 
 
 

Najčitanije u zadnjih 30 dana

Trenutno aktivnih Gostiju: 29 
 
 
 
 
nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack woolrich outlet online piumini woolrich outlet moncler outlet online moncler outlet piumini moncler outlet moncler outlet online peuterey outlet online peuterey outlet cheap oil paintings pop canvas art