Ovdje ste:: Sport Fudbal

Ispis
Utakmica na gostuju?em terenu i - poraz. Nita novo i nita neo?ekivano. Sloga je u 5. kolu Prve kantonalne lige poraena u Bukinju sa 3:0.

Rudar Bukinje je zaslueno slavio pobjedu nad ekipom Sloge iz Sapne, sa uvjerljivih 3:0. Iako su gosti imali dvije stopostotne prilike pred kraj prvog poluvremena, preko Redepovi?a i Be?irovi?a (38. i 41. minut), do odlaska na odmor su doma?i igra?i postigli pogodak (43. minut) i poveli sa 1:0. U drugom poluvremenu je znatno spremnija doma?a ekipa postigla jo dva lijepa gola a gostuju?i igra?i nisu uspjeli ozbiljnije ugroziti gol doma?ina. Sloga je ponovo nastupila u kombinovanom sastavu. Garibovi? - Hamzi? - Halilovi? - Seferovi? - Selimovi? - Omerovi?- Hamzi? J. - Be?irovi? H. (Smajlovi?) - Hrusti? - Be?irovi? - Redepovi? (Husejnovi?).

Prosje?no su?enje, u kojem je nesigurni i neuvjerljivi sudija pravio greke koje nisu uticale na rezultat.