Ovdje ste:: Sport Fudbal Mladi fudbaleri idu na finalni turnir u Sarajevo

Mladi fudbaleri idu na finalni turnir u Sarajevo

Ispis
Sportske igre mladih 2012. koje se odravaju drugi put, nakon nekoliko gradova dole su i u Zvornik. Nastup na fudbalskom dijelu Igara imala je ekipa Fair playa i osvojila prvo mjesto.

Rije? je o kategoriji djece ro?ene od 2000. godine i kasnije. Oni su potukli svoje fudbalske protivnike i u finalu sa 2:0 savladali ekipu Drine te se na taj na?in plasirali na finalni turnir koji se igra u Sarajevu od 24. do 26. augusta ove godine, odmah nakon bajramskih blagdana.

Nakon to su na istom takmi?enju u Tuzli zauzeli 3. mjesto ovaj put su Sapnjaci otili korak dalje i zaslueno ?e, o troku organizatora, putovati u Sarajevo gdje ?e se prije svega druiti sa svojim vrnjacima a zatim i takmi?iti sa djecom iz cijele BiH. Ina?e, najbolji na zavrnici ?e igrati na Me?unarodnim danima Sportskih igara mladih iz Jugoisto?ne Europe.

Recimo jo da je nedavno F Fair play dobila opremu od FK Ried iz Austrije koju je obezbijedio Mensur Memi? i jo je jedan poticaj za djecu i trenere.