SapnaOnLine

 
 
Ovdje ste:: Vijesti Iz Sapne Odlični rezultati naših srednjoškolaca
 
 

Odlični rezultati naših srednjoškolaca

Ispis

U Gradačcu je 9. maja održan sedmi Festival rada srednjih tehničkih i stručnih škola Bosne i Hercegovine. Domaćini su bile Mješovita srednja škola Gradačac i Gimnazija "Mustafa Novalić". Učesnici takmičenja su imali priliku pokazati svoja znanja i vještine, pokazati radove koje su izradili u nastavi i u vannastavnim aktivnostima i uporediti ih sa postignućima svojih vršnjaka.

Ove godine je iz naše škole na ovaj događaj putovalo 11 učenika koji su se takmičili pojedinačno i grupno. Ukupno se moglo takmičiti u 24 različita zanimanja a naši učenici su postigli izvanredne rezultate.

 Ovo su rezultati:

  • Ekonomski tehničar - Munira Mehmedović, 2. mjesto, mentor Nermin Halilović;
  • Zidar 1. mjesto - Edin Sejdinović, mentor Almedin Đedović;
  • Keramičar, 2. mjesto - Elmir Memić, mentor Avdija Mešanović;
  • Izložba radova: 4 rada 1. mjesto (građevinska škola 2 rada - Adel Huremović i Fahrudin Ibrahimović, mentori Edin Skenderović i Avdija Mešanović, poljoprivredna škola 2 rada - Nedžib Kahrimanović i Muhamed Omerović, mentori Velid Bešić i Adil Alić) i 1 rad 2. mjesto (mašinska škola - Muamer Milkunić, mentor Enver Aščić);
  • U izložbi radova škola je - osvojila 1. mjesto.

 Svi izloženi radovi su imali i prateću projektnu dokumentaciju. Treba još napomenuti da je takmičenje otvoreno u 11 sati a proglašenje pobjednika je obavljeno u 18. Naredne godine će se Festival održati u Živinicama.
 
 
 
 

Najčitanije u zadnjih 30 dana

Ko je tu?

Nijedno
Trenutno aktivnih Gostiju: 41 
 
 
 
 
nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack woolrich outlet online piumini woolrich outlet moncler outlet online moncler outlet piumini moncler outlet moncler outlet online peuterey outlet online peuterey outlet cheap oil paintings pop canvas art