SapnaOnLine

 
 
Ovdje ste:: Vijesti Iz Sapne Zajednički iftar u školi u Vitinici
 
 

Zajednički iftar u školi u Vitinici

IspisRadnici Područne škole u Vitinici su u prostorijama škole organizirali zajednički iftar.

 

http://os-vitinica.com

Ove, kao i nekoliko prethodnih godina do sada u našoj školi je organizovan ramazanski iftar. Iftar su organizovali radnici i postači naše škole. Iftarilo je 30 – ak postača, a poslije se nastavilo sa sijelom i druženjem. Malo se poigralo ali i zapjevalo. Nadamo se da će ovakva okupljanja i druženja u našoj školi postati tradicija.

 

 
 
 
 

Najčitanije u zadnjih 30 dana

Ko je tu?

Nijedno
Trenutno aktivnih Gostiju: 30 
 
 
 
 
nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack woolrich outlet online piumini woolrich outlet moncler outlet online moncler outlet piumini moncler outlet moncler outlet online peuterey outlet online peuterey outlet cheap oil paintings pop canvas art