SapnaOnLine

 
 
Ovdje ste:: Vijesti Iz Sapne Konačno FTV signal!
 
 

Konačno FTV signal!

IspisKonačno je stanovništvo naše općine pokriveno signalom Federalne televizije.

 

Nakon nekoliko godina (otkada postoji BHT1) FTV su mogli gledati stanovnici viših područja naše općine koji su bili u mogućnosti primati signal sa drugih repetitora. Ovo će unijeti u medijski prostor još jednog bh. tv emitera, što će barem iole ublažiti efekat koji stvaraju srbijanski mediji.

 
 
 
 

Najčitanije u zadnjih 30 dana

Ko je tu?

Nijedno
Trenutno aktivnih Gostiju: 28 
 
 
 
 
nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack woolrich outlet online piumini woolrich outlet moncler outlet online moncler outlet piumini moncler outlet moncler outlet online peuterey outlet online peuterey outlet cheap oil paintings pop canvas art