SapnaOnLine

 
 
Ovdje ste:: Vijesti Iz Sapne Karaoke
Greška
  • Greška u učitavanju tekuće vijesti.
 
 

Karaoke

Ispis
U organizaciji i prostoru Udruženja mladih „Korak“, održana je zabavna manifestacija „Karaoke šou“. Ova manifestacija takmičarskog karaktera po prvi put se organizira u Sapni, a privukla je pažnju velikog broja mladih sa prostora naše općine. Ciljna grupa ove manifestacije bili su mladi i učenici, odnosno  korisnici projekta „Sponzorisana djeca“, koji na prostoru općine Sapna provodi humanitarna organizacija World Vision.
 

Učešće u Karaokama uzelo je dvanaest takmičara iz reda učenika osnovne škole Sapna, Mješovite srednje škole Sapna, te mladih sa prostora naše općine. Ubjedljivo prvo mjesto osvojila je Amina Gušić učenica MSŠ Sapna, članica KUD-a Merak Sapna i novčanu nagradu od 100,00 KM, drugo mjesto studentica Mukadesa Mujić također članica KUD-a i nagradu od 60,00 KM, a treće mjesto Elvis Mustafić- Šulc i novčanu nagradu od 40,00 KM.


Održavanje ove manifestacije finansirala je humanitarna organizacija World Vision uz podršku Općine Sapna, kroz rad sa mladima.

Tekst i foto: Fatima G.
 
 
 
 

Najčitanije u zadnjih 30 dana

Općinski INFO

Ko je tu?

Nijedno
Trenutno aktivnih Gostiju: 43 
 
 
 
 
nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack woolrich outlet online piumini woolrich outlet moncler outlet online moncler outlet piumini moncler outlet moncler outlet online peuterey outlet online peuterey outlet cheap oil paintings pop canvas art