Ovdje ste:: Sport Fudbal u Sapni Slogi prvi bodovi

Slogi prvi bodovi

Ispis
U utakmici drugog kola Prve kantonalne lige TK, grupa jug, OFK Sloga je na svom stadionu u tvrdoj utakmici minimalno porazila ekipu Rainaca.

Gol odluke je pao već u 9. minuti kada je mrežu zatresao Redžepović. Nakon kornera lopta se odbila tačno pred domaćeg napadača a ovaj ju je zakucao za 1:0.

U nastavku meča, ponajviše zahvaljujući teškim uslovima za igru gledaoci nisu imali puno toga za vidjeti a nama je bilježnica ostala skoro prazna. Loše su igrali i jedni i drugi a ukazane šanse za pogodak su dosljedno promašivali. Domaći igrači su pogodili i prečku kada je nakon kornera domaći bek, Hamzić pogodio prečku. Gosti su imali izgledne prilike iz kontri, ali su zadnji šutevi završavali daleko od gola.

Ako bismo rezimirali utakmicu u jednu rečenicu ona bi glasila ovako: "U tvrdoj utakmici, sa malo izglednih prilika za pogodak, domaći igrači su bili bolji za upravo jedan pogodak."