Ovdje ste:: Sport Fudbal Fair play u Teočaku prvi u Tuzli treći

Fair play u Teočaku prvi u Tuzli treći

Ispis
Prošlog vikenda je u Teočaku odigran turnir u fudbalu za mlađe od 16 godina, na kojem je uspješno nastupila i ekipa ŠF Fair playa.

U konkurenciji 10 ekipa, Fair play je osvojio prvo mjesto pobjedom nad domaćom ekipom rezultatom 4:0. Do finala momci iz Sapne su porazili ekipe Sniježnica (2:0), Rudar (4:2) i Crne Gruje (2:1). Najbolji igrač i strijelac turnira je bio Ibrišim Halilović iz Fair playa.

Za Školu fudbala su nastupili Ismir Halilović, Mevludin Smajlović, Ibrišim Halilović, Amir Seferović, Mirza Mustafić, Edo Muratović i Amir Ibrahimović.

Fair play je nastupio i na Igrama mladih u Tuzli, nakon pobjeda nad ekipom Memića od 2:0, Kluba 7 1:0, Kladnja 2:1 uslijedio je poraz u polufinalu od Poletaraca iz Banovića sa 2:0. Ekipa Banovićana je osvojila i EUFOR kup u Sarajevu, a u finalu je osvojila i ovaj turnir, na kojem su nastupile 32 ekipe.