Ovdje ste:: Sport Fudbal Poraz na Husinu

Poraz na Husinu

Ispis

Još jedno gostovanje i još jedan poraz. Jučerašnji poraz od Husinskog rudara bio je 4. poraz u 6 kola Prve kantonalne lige TK za OFK Glas Drine.

Prvu veliku šansu na utakmici je u 38. minuti imao Dželilović koji nije uspio savladati domaćeg golmana u situaciji 1 na 1.  Domaći su svoju prvu priliku imali u 45. minuti. To je sve što se vidjelo u prvom poluvremenu.

Prvi pogodak je postignut u 62. minuti nakon greške odbrane. U 79. minuti je rezultat glasio već 2:0 a tek nakon toga gostujući tim se u potpunosti otvara i veću 80. minuti rezultat je smanjen na 2:1. Strijelac pogotka je rezervista Husić. Nakon toga je Hamzić propustio priliku da OFK Glas Drine u Sapnu donese jedan bod.

Nastavljena je tako tradicija poraza na gostujućem terenu pa iako je OFK GD bio oslabljen neigranjem Selimovića i tri Omerovića to nije opravdanje za ovakve rezultate.

Sljedeću utakmicu OFK Glas Drine igra u Sapni protiv Željezničara iz Dobošnice 11. 10. ove godine.