Ovdje ste:: Sport Fudbal Opet tri gola

Opet tri gola

Ispis

U subotnjem susretu na sapanjskom stadionu OFK Glas Drine je sa tri pogotka osigurao pobjedu protiv Željezničara iz Dobošnice.

Prema priznanju ljudi iz kluba bila je to "najlosija igra naše ekipe do sada ali ubjedljiva pobjeda".

U petoj minuti priliku ne iskorištava Hamzić, u 7. Redžepović promašuje i Redžepović a prvi je pogodak postignut u 12. minuti kada se u šesnaestercu gostiju najbolje snašao Hasanović. Do kraja poluvremena nije bilo izglednih prilika, igralo se na sredini terenaa nekoliko uzbuđenja slijedi u nastavku.

Već u 47. minuti za 2:0 pogađa Nuhanović, glavom, što je za njega neuobičajeno. Očigledno je da mu nativna pozicija veznog igrača, polušpica, u potpunosti odgovara. u 49. minuti sve je bilo riješeno. Za 3:0 pogađa Redžepović, najbolji strijelac ekipe koji je do kraja propustio povećati na 4:0, što nije pošlo za nogom niti Džafiću.

Gosti su imali par prilika od kojih niti jedna nije bila stopostotna. Igralo se u pogodnim uslovima pred oko stotinjak gledalaca.

U sljedećem kolu ekipa Glasa Drine ide na megdan vodećoj ekipi Gornjih Rainaca.

info: zixx, foto: manijak