Ovdje ste:: Sport Fudbal Rainci bolji

Rainci bolji

Ispis

Tri greške su učinile da ovaj vikend OFK Glas Drine umjesto tri boda dobije tri gola u mreži. Greške su napravili Garibović, Omerović i Kahrimanović.

Igrači Rainaca su imali sigurnu igru koju gosti nisu uspjeli razbiti pa iz nekoliko prilika gosti nisu uspjeli postići ni počasni pogodak.

Prvi gol je postignut već u 16. sekundi meča. 2:0 postavlja Kahrimanović autogolom u 12. minuti pa je tada bilo jasno kako će bod biti veliki uspjeh za goste u ovom meču. U prvoj minut se povrijedio i Halilović, odbrambeni igrač Glasa Drine, koji je u 16. sekundi meča, kada su domaći postogli pogodak, glavom udario u stativu i dobio posjekotinu nakon čega je odvezen u Dom zdravlja Kalesija a nakon toga i na Gradinu u Tuzlu gdje mu je zašivena arkada.